Logowanie
Twój koszyk jest pusty

GLOBUS po raz kolejny został Patronem Technologicznym konkursu Diament Meblarstwa

Piły HM serii FINISH CUT VH

laureatem Złotego Medalu targów DREMA 2018

Nowa linia pił POWER PLUS

Nowa linia profesjonalnych pił HM do pilarek ręcznych

Nowa linia pił ZAG

w 4 seriach do prac na zagłębiarkach, pilarkach ręcznych i w maszynach stacjonarnych

Nowa linia pił AKU

w 3 seriach do prac na lekkich i małych pilarkach akumulatorowych

W tym dziale strony:

Praca

Znajdź Autoryzowaną Hurtownię Patronacką Znajdź Punkt Ostrzenia i Regeneracji Narzędzi

Katalogi, Cenniki, Foldery, Ulotki

Tu znajdziesz nasze materiały reklamowe.
                                         wejdź i sprawdź
Chcesz dołączyć do zespołu fachowców, produkujących jedne z najlepszych narzędzi tnących na świecie? - aplikuj na stanowisko :

OPERATOR MASZYN CNC
Miejsce wykonywania pracy: Bielsko-Biała

       Wymagania:
       ► wykształcenie średnie
       ► dobra umiejętność czytania rysunku technicznego
       ► znajomość przyrządów pomiarowych
       ► doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
       ► umiejętność wprowadzania korekt narzędzi obróbczych
       ► znajomość podstaw programowania - szczegóły pomożemy Ci poznać
       ► uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych będą dodatkowym atutem
       ► dokładność wykonywanej pracy i samodzielność w podejmowaniu decyzji
       ► dobra organizacja własnej pracy
       ► komunikatywność, zaangażowanie i sumienność
       ► silna motywacja do pracy
       ► gotowość do podjęcia pracy w systemie 2 lub 3 zmianowym
       ► umiejętność pracy w zespole

       Oferujemy:
       ► stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
       ► zapewnienie odzieży roboczej
       ► komfortowe warunki pracy na hali produkcyjnej zapewniające odpowiedni poziom temperatury w zimie oraz w lecie
       ► możliwość pracy w nadgodzinach
       ► szkolenia i rozwój pod nadzorem
       ► rozbudowany system socjalny
       ► Karta Benefit Multisport
       ► dodatkowe ubezpieczenie na życie PZU
       ► wynagrodzenie, będące odzwierciedleniem posiadanych umiejętności oraz osiągniętych rezultatów

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swojego CV na adres: kadry@wapienica.pl wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym zgodnie z RODO - pobierz formularz zgody
Informujemy, iż będziemy się kontaktować telefonicznie z wybranymi przez nas kandydatami.

Operator maszyn na linii produkcyjnej

       Obowiązki:
       ► praca na produkcji – obsługa maszyn i urządzeń

       Wymagania:
       ► wykształcenie min. zawodowe
       ► doświadczenie w pracy na produkcji
       ► zdolności manualne
       ► mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

       Oferujemy:
       ► pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
       ► pomoc we wdrożeniu, optymalnie dobrany proces szkolenia
       ► atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów
       ► możliwość zdobycia nowego doświadczenia
       ► bogaty pakiet socjalny

Portier – Recepcjonista

       Wymagania:
       ► wykształcenie minimum zawodowe
       ► minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na w/w stanowisku
       ► wysoka kultura osobista
       ► komunikatywność , zaangażowanie i sumienność
       ► umiejętność obsługi komputera ( Pakiet MS Office )
       ► posiadanie stopnia niepełnosprawności będzie dodatkowym atutem
       ► dyspozycyjność

       Oferujemy:
       ► pracę w systemie równoważnym, w oparciu o umowę o pracę
       ► pakiet socjalny

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w naszym zespole możesz wysłać do nas Swoją aplikację na poniższy kontakt:

Fabryka Pił i Narzędzi "WAPIENICA" Spółka z o.o.
ul. Tadeusza Regera 30
43-382 Bielsko-Biała

Dział Kadr i Polityki Płacowej
tel:   +48 33 828 08 56
fax.: +48 33 487 15 01
e-mail: kadry@wapienica.pl

Klauzula informacyjna przy zbieraniu danych osobowych w procesie rekrutacyjnym zgodnie z RODO:

  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Fabryka Pił i Narzędzi WAPIENICA Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Regera 30, 43-382 Bielsko-Biała
  2. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych iod@wapienica.pl, tel. 33 82 80 850, adres: ul. Regera 30, 43-382 Bielsko-Biała
  3. Dane osobowe będą/są przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie Twojej dobrowolnej zgody
  4. Masz prawo wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody
  5. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego cofnięcia przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji, nie dłużej jednak niż 6 miesięcy od daty  zakończenia rekrutacji w której bierzesz udział
  6. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzecich
  7. Podanie danych jest dobrowolne ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której bierzesz udział
  8. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

      Firma       Produkty       Nowości       Promocje       Doradztwo       Gdzie Kupisz ?       Kontakt       Zobacz notes