Logowanie
Twój koszyk jest pusty

Nowa linia pił LL CUT

dedykowana do cięcia płyt i materiałów drewnopochodnych na formatyzerkach poziomych i pionowych

Nowa linia pił ZAG

w 4 seriach do prac na zagłębiarkach, pilarkach ręcznych i w maszynach stacjonarnych

Nowa linia pił MITER

w 3 seriach do prac na pilarkach ukosowych oraz stolikowych pilarkach ramieniowych

Frezy oscylacyjne

super cienkie i bardzo precyzyjne frezy oscylacyjne do elektronarzędzi wielofunkcyjnych

W tym dziale strony:

Praca

Znajdź Autoryzowaną Hurtownię Patronacką Znajdź Punkt Ostrzenia i Regeneracji Narzędzi

Katalogi, Cenniki, Foldery, Ulotki

Tu znajdziesz nasze materiały reklamowe.
                                         wejdź i sprawdź

Newsletter

Jeśli chcecie być Państwo powiadamiani o nowościach na stronie prosimy poniżej zamieścić swój adres e-mail. Przycisk 'wypisz' usunie wskazany adres email z listy powiadamianych.

Chcesz pracować w naszym zespole ?

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Inżynier Produkcji
Miejsce wykonywania pracy: Bielsko-Biała

       Obowiązki:
       ► Stała współpraca wewnątrz struktury w zakresie podnoszenia jakości i efektywności podległych procesów technologicznych
       ► Działanie operacyjne w zakresie istniejących procedur zapewnienia jakości oraz bezpieczeństwa pracy
       ► Inicjowanie i monitoring przebiegu zachodzących procesów

       Wymagania:
       ► Wykształcenie wyższe techniczne ( preferowane mechanika i budowa maszyn )
       ► Doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym w charakterze mistrza, planisty, specjalisty ds. produkcji,
            będzie dodatkowym atutem
       ► Mile widziana wiedza z zakresu obróbki skrawaniem
       ► Minimum wiedzy na temat technologii i produkcji narzędzi skrawających
       ► Zmysł techniczny
       ► Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, MES, CAD)
       ► Umiejętność delegowania uprawnień
       ► Odpowiedzialność sumienność i zaangażowanie
       ► Silne nastawienie na rozwój
       ► Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
       ► Bardzo dobra organizacja pracy i zarządzanie czasem
       ► Prawo jazdy kat. B

       Oferujemy:
       ► Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
       ► Możliwość rozwoju zawodowego
       ► Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
       ► Wynagrodzenie, będące odzwierciedleniem posiadanych umiejętności oraz osiągniętych rezultatów
       ► Pakiet socjalny

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swojego CV wraz z podaniem stanowiska, na które się aplikuje oraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych
(Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”, na adres: kadry@wapienica.pl

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie wyślij swoją aplikację (CV oraz list motywacyjny) na adres:  kadry@wapienica.pl

      Firma       Produkty       Nowości       Promocje       Doradztwo       Gdzie Kupisz ?       Kontakt       Zobacz notes