Logowanie
Twój koszyk jest pusty

Piły HM linii MULTIX PRO

w 4 seriach do cięcia drewna świeżego na wielopiłach i trakach tarczowych
TNIEMY CENY
-34% + 1szt. za 1 ZŁ + Płyn GO Cleaner za 1 ZŁ
KUP 10 SZTUK PIŁ A DODATKOWĄ SZTUKĘ OTRZYMASZ W CENIE 1 ZŁ/NETTO

Piły HM linii COOL CUT

specjalistyczne piły HM do cięcia profili i materiałów pełnych ze stali i metali kolorowych

W tym dziale strony:

Praca

Znajdź Autoryzowaną Hurtownię Patronacką Znajdź Punkt Ostrzenia i Regeneracji Narzędzi

Katalogi, Cenniki, Foldery, Ulotki

Tu znajdziesz nasze materiały reklamowe.
                                         wejdź i sprawdź

Newsletter

Jeśli chcecie być Państwo powiadamiani o nowościach na stronie prosimy poniżej zamieścić swój adres e-mail. Przycisk 'wypisz' usunie wskazany adres email z listy powiadamianych.

Chcesz pracować w naszym zespole ?

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

INŻYNIER PRODUKCJI
Miejsce wykonywania pracy: Bielsko-Biała

       Obowiązki:
       ► stała współpraca wewnątrz struktury w zakresie podnoszenia jakości i efektywności podległych procesów
            technologicznych
       ► działanie operacyjne w zakresie istniejących procedur zapewnienia jakości oraz bezpieczeństwa pracy
       ► inicjowanie i monitoring przebiegu zachodzących procesów

       Wymagania:
       ► wykształcenie wyższe techniczne ( preferowane mechanika i budowa maszyn )
       ► doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym w charakterze mistrza, planisty, specjalisty ds. produkcji,
            będzie dodatkowym atutem
       ► mile widziana wiedza z zakresu obróbki skrawaniem
       ► minimum wiedzy na temat technologii i produkcji narzędzi skrawających
       ► zmysł techniczny
       ► dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, MES, CAD)
       ► umiejętność delegowania uprawnień
       ► odpowiedzialność sumienność i zaangażowanie
       ► silne nastawienie na rozwój
       ► znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
       ► prawo jazdy kat. B

       Oferujemy:
       ► pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
       ► możliwość rozwoju zawodowego
       ► zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
       ► możliwość awansu zawodowego
       ► wynagrodzenie, będące odzwierciedleniem posiadanych umiejętności oraz osiągniętych rezultatów
       ► pakiet socjalny

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Oferty prosimy przesyłać na adres: kadry@wapienica.pl  z zaznaczeniem stanowiska, na które się aplikuje oraz dopisaniem następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)” na adres: kadry@wapienica.pl

MISTRZ WYDZIAŁU PRODUKCYJNEGO

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie zarządzanie podległym zespołem i jego efektywne motywowanie, ustalanie obsady na poszczególnych zmianach oraz prowadzenie ewidencji czasu pracy, nadzór nad parkiem maszynowym wydziału produkcyjnego, raportowanie, zapewnienie terminowej realizacji zleceń produkcyjnych oraz przestrzeganie standardów jakościowych, opracowywanie, proponowanie oraz wdrażanie usprawnień i rozwiązań podnoszących jakość i wydajność produkcji, wspieranie w działaniach kierownika wydziału produkcyjnego.

       Wymagania:
       ► wykształcenie wyższe techniczne ( preferowane zarządzanie i inżynieria produkcji )
       ► min. 2 lata doświadczenia w zakresie zarządzania produkcją/ wydziałem produkcyjnym
       ► umiejętności interpersonalne
       ► umiejętność analitycznego myślenia
       ► umiejętność przewidywania, rozwiązywania i zapobiegania problemom
       ► umiejętność szybkiej adaptacji do zmian, zdolności organizacyjne
       ► znajomość pakietu MS Office
       ► gotowość do pracy w systemie zmianowym
       ► znajomość języka angielskiego - mile widziana

       Oferujemy:

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w naszym zespole możesz wysłać do nas Swoją aplikację na poniższy kontakt:

Fabryka Pił i Narzędzi "WAPIENICA" Spółka z o.o.
ul. Tadeusza Regera 30
43-382 Bielsko-Biała

Dział Kadr i Polityki Płacowej
tel:   +48 33 828 08 56
fax.: +48 33 487 15 01
e-mail: kadry@wapienica.pl

      Firma       Produkty       Nowości       Promocje       Doradztwo       Gdzie Kupisz ?       Kontakt       Zobacz notes